Politike

Fillon procesi i votimit në Berat, Durrës dhe Shijak 

Më parë numërimi i votave ka filluar edhe në Tiranë, Burrel, Dibër dhe Paskuqan.   
Featured image of article: Fillon procesi i votimit në Berat, Durrës dhe Shijak  Pamje nga procesi i numrimit

Procesi i numërimit të votave ka nisur në qytetet e Beratit, Durrësit dhe Shijakut.

Më parë numërimi i votave ka filluar edhe në Tiranë, Burrel, Dibër dhe Paskuqan.   

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

LAJMI KRYESOR: Zgjedhjet 2021/ Shqipëria hap kutitë! Pusteci dhe Qesarati e mbyllin numërimin të parët, PS në avantazh, PD e ndjek hap pas hapi (ZHVILLIMET)

(I.A/dosja.al)

Shto Koment