Aktualitet

Mori bajonetën dhe donte të vriste gruan, arrestohet burri në Elbasan

Burime zyrtare bëjnë me dije se bashkëshorti ka marrë bajonetën dhe ka tentuar të vrasë gruan e tij.
Featured image of article: Mori bajonetën dhe donte të vriste gruan, arrestohet burri në Elbasan

ELBASAN– Një burrë ka rënë në prangat e policisë së Elbasanit pasi akuzohet për tentativë vrasjeje.

Burime zyrtare bëjnë me dije se bashkëshorti ka marrë bajonetën dhe ka tentuar të vrasë gruan e tij.

Fatmirësisht policia është lajmëruar në kohë dhe krimi i rëndë është parandaluar.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Bashkëshorti ka rënë në pranga dhe do të akuzohet për tentativë vrasjeje. Ndërsa gruaja është dërguar për të marrë ndihmën e nevojshme mjekësore.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment