Aktualitet

Bie zjarr pranë një fabrike në Tiranë, humb jetën 64-vjeçari, i ndjeri ishte në gjumë

Policia bënë të ditur se ngjarja ka ndodhur në orën 16:40, në “Misto Mame”, ku shtetasi me iniciale i cili dyshohet se strehoej aty për fat të keq ka vdekur.
Featured image of article: Bie zjarr pranë një fabrike në Tiranë, humb jetën 64-vjeçari, i ndjeri ishte në gjumë Zjarr ne servis

TIRANË– Një ngjarje e rëndë ka ndodhur  në Tiranë, ku një  64-vjeçar ka ndërruar  jetë mbrëmjen e sotme pasi vendroja pranë një fabrike në Tiranë është përfshirë nga flakët. Policia bënë të ditur se ngjarja ka ndodhur në orën 16:40, në “Misto Mame”, ku shtetasi me iniciale i cili dyshohet se strehoej aty për fat të keq ka vdekur. Ndërkohë burime për Dosja.al bëjnë me dije se në momentin kur ka rënë zjarri i ndjeri ishte në gjumë.  Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Njoftimi i Policisë: 

Tiranë/Informacion paraprak

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Më datë 01.12.2020, rreth orës 16:40, në “Misto Mame”, ka rënë zjarr në një vendroje të një fabrike në pronësi të shtetasi A.M. Si pasojë e zjarrit ka humbur jetën shtetasi M.M., 64 vjeç, i cili dyshohet se strehoej aty. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

(A.k.dosja.al)

Shto Koment