Aktualitet

Aksidentohet Albano Bogdo, taksia ku udhëtonte aktori përplaset me ‘Fordin’ te “Rruga e Kavajës” (Foto)

Teksa ndodheshin pranë ish-parkut të autobuzave, taksia është përplasur me një tjetër, mjet gjë që ka shkatuar edhe lëndime tek aktori. 
Featured image of article: Aksidentohet Albano Bogdo, taksia ku udhëtonte aktori përplaset me ‘Fordin’ te “Rruga e Kavajës” (Foto) Albano Bogdo

TIRANË– Aktori i humorit Albano Bogdo është aksidentuar. Ngjarja ka ndodhur në “Rrugën e Kavajës” në kryeqytet, teksa aktori po udhëtonte me një taksi.

Teksa ndodheshin pranë ish-parkut të autobuzave, taksia është përplasur me një tjetër mjet të tipit “Ford”, gjë që ka shkatuar edhe lëndime tek aktori. 

Nga fotoja e publikuar nga Vizionplus, Albano shihet që ka dalë nga taksia dhe është ulur në trotuar për të marrë veten, por që nuk ka marrë dëme të mëdha. 

(f.m/dosja.al)

Shto Koment