Aktualitet

Aksidenti në tunelin e Elbasanit, vdes njëra nga vajzat që u bllokua në mjet

Ajo është transportuar në Urgjencë, por fatkeqësisht ka ndërruar jetë, si pasojë e plagëve të marra. Aksidenti i pesëfishtë ndodhi pasditen e sotme. Pesë makina u plagosën me njëra-tjetrën në hyrje të tunelit Tiranë-Elbasan, duke lënë katër të plagosur. 
Featured image of article: Aksidenti në tunelin e Elbasanit, vdes njëra nga vajzat që u bllokua në mjet Foto nga ngjarja

TIRANË– Një nga vajzat që u bllokua në makinë, pas një aksidenti, ka ndërruar jetë. Mësohet se e reja, është nxjerrë nga makina me ndihmën e zjarrfikësve, pasi ishte bllokuar bashkë me një tjetër vajzë.

Ajo është transportuar në Urgjencë, por fatkeqësisht ka ndërruar jetë, si pasojë e plagëve të marra. Aksidenti i pesëfishtë ndodhi pasditen e sotme. Dy makina u plagosën me njëra-tjetrën në hyrje të tunelit Tiranë-Elbasan, duke lënë katër të plagosur. 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Dy prej të plagosurve ndodhen jashtë rrezikut për jetën, ndërsa një tjetër është në gjendje të rëndë. Shkaqet e aksidentit dhe identitetet e të plagosurve apo viktimës nuk dihen ende.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment