Aktualitet

Aksident në Vlorë, plagosen një djalë dhe një vajzë, nisen me urgjencë drejt spitalit

FOTO
Si pasojë mësohet se në aksident kanë mbetur të plagosur një djalë dhe një vajzë, të cilët kanë marrë plagë në fytyrë dhe kokë. Ata janë nisur drejt spitalit por për fat të mirë janë jashtë rrezikut për jetën. 
Featured image of article: Aksident në Vlorë, plagosen një djalë dhe një vajzë, nisen me urgjencë drejt spitalit Pamje nga aksidenti

VLORË- Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Vlorë. Burime për Dosja.al bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur në rrugën e plazhit të vjetër, ku një makinë tip Benz AA 369 PI është përplasur me një mjet tjetër tip Daëood me targa AA 629 GS.

Pamje nga aksidenti
Si pasojë mësohet se në aksident kanë mbetur të plagosur një djalë dhe një vajzë, të cilët kanë marrë plagë në fytyrë dhe kokë. Ata janë nisur drejt spitalit por për fat të mirë janë jashtë rrezikut për jetën.
Pamje nga aksidenti

Nga aksidenti ka dëme të mëdha edhe në mjete, ku makina tip Dawood ka dalë nga rruga duke përfunduar në trotuar.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Pamje nga aksidenti

(A.k.dosja.al)

Shto Koment