Aktualitet

Aksident në Vlorë, përplasen 3 automjete, plagosen dy persona 

Mësohet se të plagosurit janë nisur me urgjencë drejt spitalit sakaq, bëhet e ditur se shkak dhkak i aksidentit dyshohet të jetë bërë lagështia në rrugë dhe shpejtësia tej normave të lejuara
Featured image of article: Aksident në Vlorë, përplasen 3 automjete, plagosen dy persona  Pamje nga aksidenti

VLORË- Një tjetër aksident i tefishtë është regjistruar së fundmi në aksin Levan-Vlorë.

Burime për dosja.al, bëjnë me dije se në aksident janë përfshirë 3 makina ku si pasojë dy persona janë lënduar.

Mësohet se të plagosurit janë nisur me urgjencë drejt spitalit sakaq, bëhet e ditur se shkak dhkak i aksidentit dyshohet të jetë bërë lagështia në rrugë dhe shpejtësia tej normave të lejuara Policia ka mbërritur menjëherë në vendngjarje ku dhe po merret me rethanat e aksidentit.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Pak më parë një aksident i trefisht u regjistrua edhe në aksin Tiranë- Elbasan, por që nuk u raportua për të lënduar.

(a.k.dosja.al)

Shto Koment