Aktualitet

VIDEO/ Aksident në Vlorë, makina me drejtuesin e dehur përplas këmbësoren, momenti kur të plagosurën e merr ambulanca

Mësohet se këmbësorja po kalonte rrugën, në momentin që është përplasur nga një auomjet.
Featured image of article: VIDEO/ Aksident në Vlorë, makina me drejtuesin e dehur përplas këmbësoren, momenti kur të plagosurën e merr ambulanca Foto nga ngjarja

VLORË– Një  grua ka përfunduar në spital si pasojë e një aksidenti automobilistik. Ngjarja ka ndodhur në qendër të qytetit të Vlorës, pasditen e sotme, në zonën e kapeles.

Mësohet se këmbësorja po kalonte rrugën, në momentin që është përplasur nga një auomjet.

Mësohet se drejtuesi i mjetit që përplasi këmbësoren, ka qenë në gjendje të dehur. Pikërisht kjo gjendje e shoferit, ka bërë që ai të humbasë ekulibrin e makinës dhe të përplasë këmbësoren që po kalonte rrugën.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Në vendin e ngjarjes ka mbërritur ambulanca, që e ka dërguar gruan në spital, sicc shihet edhe në videon e mëposhtme. Ndërsa drejtuesi i mjetit me targë “AD798T” është shoqëruar për në komosariatin e policisë së Vlorës.

E plagosura mësohet se është jashtë rrezikut për jetën. 

(f.m/dosja.al)

  • 19:03

    Drejtuesi i mjetit ishte i dehur, si ndodhi aksidenti në qendër të Vlorës, këmbësorja mbeti e shtrirë në tokë

    Detaje të reja janë zbardhur në lidhje me aksidentin që ndodhi pasditen e sotme në qendrë të Vlorës. Mësohet se drejtuesi i mjetit që përplasi këmbësoren, ka qenë në gjendje të dehur. Pikërisht kjo gjendje e shoferit, ka bërë që ai të humbasë ekulibrin e makinës dhe të përplasë këmbësoren që po kalonte rrugën. Gruaja ka mbetur e shtrirë në tokë.

Shto Koment