Aktualitet

Aksident në Vlorë/ Makina kthehet përmbys, plagosen 2 persona, rëndë shoferi

Një aksident është në Vlorë, ku një makinë është përmbysur nga shpejtësia e lartë në Unazën e qytetit. Nga aksidenti është plagosur drejtuesit i mjetit dhe një person tjetër.
Përditësuar:

Vlorë– Një aksident ka ndodhur  mesditën e sotme në Vlorë, ku një mjet është përmbysur në Unazën e qytetit.  Nga ky aksident është plagosur  rëndë drejtuesi i mjetit dhe një person tjetër.

Dyshohet se shkak i aksidentit ka qenë shpejtësia e lartë me të cilën lëvizte drejtuesi i mjetit.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes.

J.V & A.S/Dosja.al

Shto Koment