Aktualitet

Aksident në Tiranë, përplasen dy makina, njëra ‘fluturon’ në trotuar, plagosen dy këmbësorë

Blutë bëjnë me dije se të lënduar kanë mbetur J.D., 22 vjeçe dhe A. M., 20 vjeç, të cilët u dërguan në spital. Për fat të mirë të dy ndodhen jashtë rrezikut për jetën ndërkohë që policia po merret me hetimin e ngjarjes.
Featured image of article: Aksident në Tiranë, përplasen dy makina, njëra ‘fluturon’ në trotuar, plagosen dy këmbësorë Foto ilustruese

TIRANË– Dy makina janë përfshirë pak minuta më parë në një askident rrugor tek 9-katshet. Policia bën me dije se si pasojë e aksidentit mjeti me i cili drejtohet nga A. M ka dalë në trotuar ku si pasojë ka plagosur dy këmbësorë. 

Blutë bëjnë me dije se të lënduar kanë mbetur,=  J.D., 22 vjeçe dhe A. M., 20 vjeç, të cilët u dërguan në spital. Për fat të mirë të dy ndodhen jashtë rrezikut për jetën ndërkohë që policia po merret me hetimin e ngjarjes.

NJOFTIMI I POLICISË: 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Tiranë/Informacion paraprak.

Rreth orës 13:10, tek 9-katshet, janë përfshirë në një aksident mjeti me drejtues E. L me mjetin me drejtues A. M. Si pasojë e aksidentit mjeti me drejtues shtetasin A. M, ka dalë në trotuar, duke aksidentuar 2 këmbësor me iniciale J.D., 22 vjeçe dhe A. M., 20 vjeç, të cilët u dërguan në spital, për kontroll mjekësor, jashtë rrezikut për jetën. Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

(A.k.dosja.al)

Shto Koment