Aktualitet

Aksident në aksin Lushnjë-Rrogozhinë, makina del nga rruga, një i plagosur

Mësohet se një makinë tip "Benz" ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në kanal. Deri më tani raportohet për një të plagosur, identiteti i të cilit ende nuk bëhet me dije.
Featured image of article: Aksident në aksin Lushnjë-Rrogozhinë, makina del nga rruga, një i plagosur

Tiranë– Një aksident ka ndodhur pak minuta më parë në aksin Lushnjë-Rrogozhinë. Mësohet se një makinë tip “Benz” ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në kanal.

Deri më tani raportohet për një të plagosur, identiteti i të cilit ende nuk bëhet me dije.

Ende nuk dihen shkaqet e ngjarjes së aksidentit. Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për shkaqet e aksidentit.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ndërkohë, një tjetër aksident ndodhi në orët e para të mëngjesit të sotëm në Bërzhitë, ku dy adoleshente humbën jetën dhe tre të tjerë mbetën të plagosur.

J.V, A.M/Dosja.al

Shto Koment