Aktualitet

Aksident i rëndë në Kavajë, gruaja niset me urgjencë drejt drejt spitalit të Traumës (EMRI)

Një motor dhe një makinë janë përplasur me njëra-tjetrën në Kavajë. Limane Kazazi në gjendje të rëndë, niset me urgjencë drejt spitalit të Traumës.
Featured image of article: Aksident i rëndë në Kavajë, gruaja niset me urgjencë drejt drejt spitalit të Traumës (EMRI) Foto ilustruese

Kavajë- Pak minuta më parë ka ndodhur një aksident te hyrja e qytetit të Kavajës. Dosja.al mëson se një person me motor është përplasur me një tjetër automjet.

Mësohet se e aksidentuara Limane Kazazi 46-vjeç është në gjendje të rëndë pasi është nisur me urgjencë drejt spitalit të Traumës në Tiranë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes.

J.V/Dosja.al

Shto Koment