Aktualitet

26 të plagosur nga tërmeti i fuqishëm, shtrohen në Spitalin e Traumës

Mësohet se qytetarët e dëmtuar kanë mbërritur me wshenja dhe të plagosur në spital, si pasojë e tronditjeve të forta.
Featured image of article: 26 të plagosur nga tërmeti i fuqishëm, shtrohen në Spitalin e Traumës

TIRANË– 26 Persona janë shtruar në Spitalin e Traumës pasi kanë mbetur të plagosur si pasojë e tërmetit të fuqishëm.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Mësohet se qytetarët e dëmtuar kanë mbërritur me wshenja dhe të plagosur në spital, si pasojë e tronditjeve të forta.

Shto Koment