Showbiz

ME VIDEO/ “Do të të marr për grua, s’ke nevojë për b*thë silikon”, Laert Vasili zgjedh Flavio Qarrin, gazetari: Ti je gay

Teksa ishin të dy të ftuar në emisionin “Soiree”, së bashku me shumë personazhe të tjerë të botës së spektaklit shqiptar, mes tyre, Laerti zgjodhi Flavion.
Featured image of article: ME VIDEO/ “Do të të marr për grua, s’ke nevojë për b*thë silikon”, Laert Vasili zgjedh Flavio Qarrin, gazetari: Ti je gay Laert Vasili dhe Flavio Qarri
Përditësuar:

TIRANË– Laert Vasili është shprehur se personi që do të merrte për grua është gazetari Flavio Qarri. Teksa ishin të dy të ftuar në emisionin “Soiree”, së bashku me shumë personazhe të tjerë të botës së spektaklit shqiptar, mes tyre, Laerti zgjodhi Flavion.

I pyetur se cilën nga vajzat e panelit do të zgjidhte për ta marrë për grua, aktori nuk zgjodhi asnjërën, por vuri gishtin te gazetari Flavio Qarri. “Për gruan time do kisha zgjedhur Flavio Qarrin”, u shpreh Laert Vasili, ku kanë shpërthyer të qeshurat në studio.

Më tej moderatorja Jonida Shehu e ka pyetur se pse pikërisht zgjodhi Flavion dhe ky i fundit tha se Laert Vasili “është gay”.

 

View this post on Instagram

 

Laert Vasili ka zgjedhur për grua Flavio Qarrin… 😅😅 | @laertivasili @flavioqarri @jonida.shehu @topchannelalbania

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

A post shared by Soirée (@soiree_topchannel) on

Flavio nuk ka shpenzime, as për të bërë gjoksin me silikon, as buzët me silikon, bythët silikon dhe asgjë tjetër”, ka përfunduar Laerti duke dhënë aryset e tij se pse zgjodhi pikërisht Flavion.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment