KRYESORET
Art&Argëtim

‘Labirinte të sigurta erotike’/ Parashikimi i horoskopit sipas Meri Shehut

6 Nëntor 2021, 14:17 Nga DOSJA
‘Labirinte të sigurta erotike’/ Parashikimi i horoskopit sipas

Dashi

Do keni takime dhe biseda te fshehta por qe do ju sherbejne per ngritjen tuaj apo perfaqesimin ne nje ceshtje pune investimi apo ne nje marrdhenie personale ku ju do vendosni kushtet n ecuri

Demi

Aferdita ne Bricjap ju kerkon te jepni prova besnikerie ne martese apo ne nje bashkepunim Keto prova do vijne si rezultat i nje provokimi nga i cili nuk do dilni nese nuk jeni te vertete

Binjaket

Do filloni disa biseda pune apo nje lidhje erotike me dike qe ju lidh puna dhe perditshmeria Kjo lidhje do i rezistoj kohes dhe do marri kohen me te shumte ne dispozicion

Gaforrja

Nje takim i mistershem dhe plot emocion do ju beje te vendosni per nje lidhje serioze dhe afat gjate ne dashuri Por nderkohe do i hapet rruge edhe nje projekti tuaj personal

Luani

Takime dhe pune te fhsheta qe do ti beni ne nje ambjent familjar apo privat do rezultojne te suksesshme per ju Nje investim tashme do behet realitet

Virgjeresha

Jeni ne nje faze ku dashuria ju therret megjithese ne kushte strikte dhe teper tradicionale e serioze Por rendesi ka qe lidhjet dhe vendimet qe merren kete periudhe do zgjasin ne kohe

Peshorja

Nje ceshtje ekonomike do zere vend dhe baze ne pasurine tuaj familjare apo ne nje biznes familjar apo ndertues qe do beni ne kete periudhe Rendesi ka qe do perfitoni nga inisiativat dhe bashkepunimet familjare

Akrepi

Mendja juaj dhe deshira apo parte e dikjt qe ju mbeshtet mund te bejne qe te filloni nje plan i cili do jete shume konkurues dhe i suksesshem Priten takime serioze dhe te verteta

Shigjetari

Nese keni ndjekur apo do ndiqni nje rruge instiktive dhe shpirterore atehere do merrni shperblimin e duhur dhe do arrini te siguroni nje dimer te mbare ekonomik e shpirteror

Bricjapi

Aferdita en shenjen tuaj eshte nje sinjal qe jeta do behet me e qete dhe me e pranueshme me ju Do keni me shume stil e sharm dhe do aftesoheni te krijoni lidhjet e duhura per qellimet tuaja Nje njohje ne shoqeri mund te kthehet ne dashuri

Ujori

Ndjenjat e verteta do ti ruani si nje gur i rende apo i cmuar ne zmeren tuaj Por nese kete rendese nuk e mbani dot atehere do ta nxirrni energjine dhe talentin ne krijimtari dhe ne karriere Priten martesa dhe emerime te fuqishme ne pune

Peshqit

Keni nevoj per mbeshtetjen e dikujt qe i besoni dhe qe ka ruajtur linjen serioze ne marrdhneie me ju Nje udhetim jashte vendit do jete i suksesshem nese ndiqni instiktin dhe strategjine e duhur por edhe nese mbani fhshetesine e planeve tuaja

Cila mendoni se është alternativa më e mirë:

View Results

Sondazh

Poll

Demokratja-Berishës: Ti je i ndershëm, këta të tjerët kanë nga 100 dashnore

Demokratja-Berishës: Ti je i ndershëm, këta të tjerët kanë nga 100 dashnore

Emri i presidentit të ri, Alibeaj flet për firmat: I kam! Në mbledhje sot ishin 26 deputetë

Negociatat për president tek PD, Alibeaj: Nesër pasdite do kemi mbledhje tjetër

17 shoferë “dru” në timon, 27-vjeçari rreh efektivin e Policisë teksa e shoqëronte

A janë arrestimet e Nuredin Dumanit? Kreu i SPAK se "lëshon" PENTITON: Nuk flas dot...

Pse s'janë arrestuar Ervis Martinaj dhe Suel Çela? Kraja dhe Nano: Po i kërkojmë akoma...

Ka dyshime për dekonspirtim?Kreu i SPAK: Jo!Do i shkojmë deri në fund, s'ka rëndësi sa të fortë janë

Cili ka qenë roli i shefit të Krimeve, Palushit? Arben Kraja: Ka shpërduar detyrën!

ZBULOHET emri i aksionit të SPAK, kuptimi! Kush e kishte "plumbin e artë"...

MEGAAKSIONI, Arben Kraja jep DETAJE: Shkatërruam 8 banda, të dhunshëm, paguanin shumë për vrasje

Zgjedhja e Presidentit, Bylykbashi: Alibeaj ka marrë përsipër t’i sigurojë Ramës votat

Shpërthim me tritol në lokalin Radhimë! Ambienti i marrë me qira nga kunati i Çelës

Momenti kur djali i Arben Mërkurit largohet nga vendngjarje, ia vranë të atin para syve

Vrasja në Sukth, dalin pamjet nga vendngjarja

'A ka më deputetë që hetohen?'/ Arben Kraja 'kyç gojën': Nuk jap përgjigje, e thotë ligji

Kreu i SPAK: 80% të rasteve që kemi në dorë, as që e dinë se janë nën hetim

Dosja 184 s'i "shqitet" Ulsi Manjës, Tabaku ia kujton para Arben Krajës, ministri: Kam një merak

PS sulmon SPAK, Balla: Pse s'hetohet Berisha? Tabaku e mbron: Shikoni "non grata-t" tuaja

'41 prokurorë janë shkarkuar'/ Kreu i KLP: Disa janë kërcënuar me jetë, u morën në mbrojtje

Qeveria miraton fond shtesë 160 mln lekësh për federatat sportive dhe sportistët elitarë

Manastirliu: Kemi miratuar financim shtesë për sistemin shëndetësor

Conferencë League! 25 Maji ditë pushimi, s'lejohen makinat, 'mbyllet' Tirana

Procesi i Rindërtimit, Ahmetaj: Do ndërtojmë 167 shkolla, 137 kompani marrin pjesë, program unik

Me kë e ka? Rama: Flet shumëkush për bujqësinë, ose s'kanë lidhje ose s'kuptojnë

Presidenti i ri/ Arrihet akordi! Balla-opozitës: Deri në raundin e tretë propozimet i keni ju

Presidenti i ri/ Balla-opozitës: Deri në raundin e tretë propozimet i keni ju

Basha lë me 'hije' kolegët, Agron Duka frikë të bëjë llogari: Se mos bëj ndonjë gabim?

Duka për presidentin e ri: Ne s'kemi asgjë në dorë, ta provojmë. Mediu: Marrëveshje me "djallin"

Presidenti, Balla sfidon opozitën: Keni 20 emra ju për të propozuar emra? (KUSHTI për Berishën)

Presidenti/ Fatmir Mediu: Nuk kemi më kohë, opozita të vijë me emër, ndryshe proces fals

Presidenti/ Mesila Doda: Le të futemi sa më shpejt në një proces real

Presidenti/ Alibeaj bën SKEMËN: Ne sjellim 4 emra, 2 nga ata zgjidhini ju, negociojmë për 'finalin'

Zgjedhja e Presidentit, Alibeaj: Ai që do ulet atje të mos jetë as i njërit e as i tjetrit

Presidenti/ PD kërkon 4 kandidatura, Balla: Kushtin tuaj nuk e pranojmë

Rama: Mirëseerdhe në grupin e inkriminuarve! U pagëzove me këtë ujin e baltës

Tjetër aksident në Dhërmi, shoferi hidhet nga betonerja për të shpëtuar

Makina tërheq zvarrë 20-vjeçaren tek vizat e bardha në Tiranë

Propozimi për kriteret e presidentit, Alibeaj: Balla e bëri kastile, i thashë flasim tani

Investimet strategjike, PD: Pronat grabiten nga ministrat e zyrtarët e lartë të PS, aksion kriminal

Aksidenti tek rreth-rrotullimi i TEG-ut, s'dihet për viktima

Apeli s'merr vendim për Lefter Kokën! Avokati: S'ka pse të bashkëpunojë me drejtësinë

"17 maji"/ Presidenti Meta kujton takimin Rama-Basha: Dita më e errët pluralizmit politik

Parti tjetër apo rikthim tek LSI, Meta: Gjithmonë në krye të detyrës, dihet kujt i ka hyrë tartakuti

Shkrimi i gazetës austriake për lobimin 700 mijë $ në SHBA, Meta: Mashtrim! Isha me Petritin

Bashkëpunim me Edi Ramën? Meta “s'i mbyll derën” kryeministrit: Kam vetëm një kusht

Rama thirrje SPAK ta hetojë, Meta: Shqipëria më pret, kjo është e vërtetë! Kam armët më të forta

'Derën e ka të hapur'/ Biseda me demokratin, Rama: Ishte i mërzitur, më tha se i kishte ikur partia

Sulmon prokurorët dhe gjyqtarët, Rama: Disa KÇK mbajnë peng procesin e rindërtimit

I vëzhgon të gjithë me radhë! Rama 'sulmon' Veliajn: Mbjell pemë për të dalë në televizor

Dosja-POP/ Dubai Porta Potty!