Showbiz

La ‘Top Channel’ në mes të sezonit, Eixhel Shkira përgatitet për emisionin e ri (FOTO)

Por megjithatë moderatorja ka zbuluar përmes një postimi në rrjetet sociale se së shpejti do të rikthehet me një emision  të ri.
Featured image of article: La ‘Top Channel’ në mes të sezonit, Eixhel Shkira përgatitet për emisionin e ri (FOTO) Einxhel Shkira

TIRANË- Muajin e kaluar, moderatorja Einxhel Shkira u largua nga rubrika e saj e “Beauty” në “E diell”, pasi nuk ndihej vetvetja dhe nuk mund të përfshihej plotësisht në prezantimin e kësaj rubrike.

Einxhel Shkira kohët e fundit është një prej personazheve më të përfolur në mediat rozë. Kujtojmë që muajin e kaluar, moderatorja e njohur është larguar nga rubrika e saj në emisonin e “E Diell”  në Top Channel, me arsyen se nuk ndihej mirë dhe  nuk ishte përfshirë aq sa duhej në rubrikën që ajo  drejtonte.

Por megjithatë moderatorja ka zbuluar përmes një postimi në rrjetet sociale se së shpejti do të rikthehet me një emision  të ri.

 

 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Nga postimi në  Instagrami moderatorja  ka bërë publike bisedën me miken e saj,  Argjira Spancën, ku  nënkupton se po punon për një projekt  të ri.

“Kjo është shoqja ime, duke më mbështetur gjatë gjithë kohës! Dhe po, do rikthehem shpejt!”- shkruan ajo mbi bisedën me shoqen e saj ku i thotë se do  të ketë xhirime.

Por mbetet  për t’u parë se për çfarë bëhet fjalë deri në një reagim të dytë nga Shkira.

A.C/Dosja.al

Shto Koment