Aktualitet

La të vdekur 39-vjeçarin në Durrës dhe i plagosi të birin, ky është Klodian Daci që u arrestua, veshur me marka të shtrenjta dhe poza mbi Corvette

FOTO
Në fotot që ka publikuar vetë Daçi në profiling e tij në Facebook, nuk mundojnë çantat “Louis Vuitton”, rripi ‘Guçi”, pozat krah makinave të shtrenjta, siç është edhe ajom e ngjyrë të verdhë, e llojit Chevrolet Corvette (C7) .
Featured image of article: La të vdekur 39-vjeçarin në Durrës dhe i plagosi të birin, ky është Klodian Daci që u arrestua, veshur me marka të shtrenjta dhe poza mbi Corvette Klodian Daci

DURRËS– Personi që shikoni në foto është Klodian Daçi, 20-vjeçari që është arrestuar për vrasjen e Armando Babocit, ngjarje e ndodhur një natë më parë në Durrës. Siç shihet edhe në fotot e publikuara nga Dosja.al, 20-vjeçari është i apasionuar pas vanitetit të rrjeteve sociale.

Në fotot që ka publikuar vetë Daçi në profilin e tij në Facebook, nuk mundojnë çantat “Louis Vuitton”, rripi ‘Guçi”, pozat krah makinave të shtrenjta, siç është edhe ajom e ngjyrë të verdhë, e llojit Chevrolet Corvette (C7) .

Por tashmë, i rritur në luks ose jo, Daçi ndodhet pas hekurave. Ai qëlloi një natë më parë me armë zjarri mbi babë e bir duke lënë të vdekur 39-vjeçarin Armando Baboci, pas një sherri për shprehjen ‘pse më sheh’. Djali i këtij të fundit, që ka ndërruar dhe gjeneralitetet, Erald Gjini, u plagos në dorë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Daçi ishte me dy kushërinjtë e tij kur ndodhi ngarja, Sergio dhe Henri Tatasi. Ky u fundit ndodhet në spital në gjendje të rëndë shëndetësore, pasi ka marrë një plumb në brinjë.

(f.m/dosja.al)

2 Komente në “La të vdekur 39-vjeçarin në Durrës dhe i plagosi të birin, ky është Klodian Daci që u arrestua, veshur me marka të shtrenjta dhe poza mbi Corvette

  1. Tani do tia bejne buthen ferrarri sa te jete gjalle

  2. Bo ca fytyre …………..4 muaj/ne vit shkollim edukim behet ne shqiperi nga fillorja deri ne universitet…mire dhe kaq sa kriminela kemi…..ikin femijet ne 8 ne shkolle dalin ne 11 e 30 ne kushte normale tani per covid ne 10 e 15,,,lane dhe prindet injorante mire tek puna por nuk bejne dot as dhe 1 kurs profesional per karrieren dhe profesionin e tyre…kush do mbaje femijet?????vk

Shto Koment