Aktualitet

La nam në Tik-tok, Halit Valteri takon vajzën që desh “ndau” Nojën nga gruaja… pozon treshe edhe me Inën e “Përputhen”

FOTO
Fotoja e tyre është publikuar nga Ina Kollcaku, konkurente në emisionin “Përputhen” dhe siç lexohet në shkrimin e saj, ishte deputeti ai që iu mundësoi takimin dy vajzave.
Featured image of article: La nam në Tik-tok, Halit Valteri takon vajzën që desh “ndau” Nojën nga gruaja… pozon treshe edhe me Inën e “Përputhen” Brisilda, Halit Valteri, Ina

TIRANE– Deputeti Halit Valteri, i cili është edhe pjesë e partisë  Lëvizja Demokratike Shqiptare është takuar me Brisilda Rroku, vajzën që është bërë e njohur ditët e fundit nga videot e publikuara në ‘Tik Tok’ ku shihet duke u dhunuar nga Margarita Gjoni.

Fotoja e tyre është publikuar nga Ina Kollcaku, konkurente në emisionin “Përputhen” dhe siç lexohet në shkrimin e saj, ishte deputeti ai që iu mundësoi takimin dy vajzave.

Brisilda, Halit Valteri, Ina

Brisilda akuzohet nga Margarita se i ka prishur lidhjen e saj me ‘Nojën’, dhe këto akuza u dokumentuan në tre video të cilat u bënë menjëherë virale.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Brisilda Rroku, personazhi kryesor i fenomenit “Noja” ka dhënë një intervistë për jetën e saj në studion e Shqipëria Live. Në fjalën e saj, ajo ka treguar se është ndjerë e kërcënuar dhe diskriminuar, duke bërë me dije se një impakt të madh kanë pasur edhe rrjetet sociale.

(A.B)/Dosja.al

Shto Koment