Showbiz

La me trauma ‘çunin e lagjes’, Dajana Shabani kërkon falje: Për të gjitha herët…

Moderatorja Dajana Shabani i ka kërkuar ndjesë një personi që ajo e ka quajtur "çun lagjeje". 
Featured image of article: La me trauma ‘çunin e lagjes’, Dajana Shabani kërkon falje: Për të gjitha herët… Dajana Shabani

TIRANË– Moderatorja Dajana Shabani ka kërkuar falje në postimin e saj më të fundit në Instagram.

Me anë të një postimi në rrjetet e saj sociale, ka kërkuar ndjesë një personi që ajo e ka quajtur “çun lagjeje”.

“U ndjeva kështu, pasi pashë një koment negativ, nga një ish-cun lagjeje. Më fal për të gjitha herët që ke tentuar të më flasësh dhe unë se kam bërë! Nuk e dija që do të shkaktonte traumë,”-shkruan Dajana.

Ndërsa nuk dihet se kujt i është drejtuar ky postim, nëse kemi të bëjmë me një personazh të njohur për publikun ose jo…

(k.m/dosja.al)

Shto Koment