Showbiz

Kylie Jenner zbulon se cili do ishte profesioni i saj nëse nuk do të ishte e famshme (VIDEO)

Kylie Jenner ka postuar në YouTube një vlog të ri ku shihet përballë grimierit tk famshëm Ariel kuzbulon se çfarë profesioni do të kishte nëse nuik do ishte e famshme.
Featured image of article: Kylie Jenner zbulon se cili do ishte profesioni i saj nëse nuk do të ishte e famshme (VIDEO) Kylie Jenner

SHBA- Kylie Jenner një ndër sipërmarrëset multi-miliardiere të kozmetikës ka zbuluar përmes një video se nëse nuk do të ishte e famshme ajo do të ishte një artiste e famshme kozmetike.

Por ylli i “Keeping Up with the Kardashians” imagjinonte një realitet alternative nëse ajo nuk do të drejtonte kompaninë “Kylie Cosmetics” të cilën ajo e zbuloi në një vlog të ri në YouTube teksa ishte ulur në zyrën e mjekut të syve ku përballë kishte grimierin e famshëm, Ariel Tejada.

“Unë do të doja të isha një artiste e famshme kozmetike. Unë do të doja të isha Ariel Tejada. Ne duhet ta bëjmë këtë gjë … Unë duhet të jem një artiste grimi i kompanisë “ANA”. Unë bëj përbërjen e të gjithëve dhe jetoj në ëndrrën time. Ne duhet të bëjmë videon në youtube duke ndërruar vendet (profesionet)!”-është shprehur Kylie.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(s.s/dosja.al)

Etiketa:

Shto Koment