Aktualitet

“Ky talebani është im bir”, Genc Sejko përlot rrjetin: I hoqa shishen e qumështit se donte të dhunonte në protestë (FOTO)

Njeriu i Memeve, Genc Sejko ka ironizuar qeverinë teksa ka dalë bashkë me djalin e vogël në protestë.
Featured image of article: “Ky talebani është im bir”, Genc Sejko përlot rrjetin: I hoqa shishen e qumështit se donte të dhunonte në protestë (FOTO) Genc Sejko bashkë me të birin në protestë

Tiranë- Njeriu i Memeve, Genc Sejko ka ironizuar qeverinë teksa ka publikuar një foto nga protestat e opozitës bashkë me djalin e tij të vogël. Ai është shprehur se i kishte marrë shishen e qumështit djalit që të mos e hidhte në drejtim të policisë.

“Ky talebani është djali im. Mezi e mbajta se donte të shkaktonte dhunë. I mora edhe shishen e qumështit se donte ta hidhte në drejtim të kryeministrisë. ‘Mos bëj gabim’ i thashë ‘se do të ndalojnë daljen nga Shqipëria’”, shkruan Sejko.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Djali i Genc Sejkos në protestë

Opozita e bashkuar mbajti protestën e saj të 9-të kombëtare para kryeministrisë. E gjithë protesta vijoji e qetë duke mos u shënuar asnjë incident. Basha nga foltorja para qytetarëve përsëriti dhe njëherë se nuk do të ketë pazare politike me Edi Ramën. Në këtë protestë pati disa simbolika të reja, si shtatorja prej letre e Edi Ramës, por dhe shtrati ku kryeministri ishte shtrirë së bashku me disa emra të lakuar si banditë.…

J.V/Dosja.al

Shto Koment