Aktualitet

Ky është Hilë Gjini, mbeti i plagosur teksa çonte fëmijët në shkollë

FOTO
Ai aktualisht ndodhet në sital në gjendje të rëndë për jetën, ndërsa autori, Gjin Gjini, është shpallur në kërkim nga policia.
Featured image of article: Ky është Hilë Gjini, mbeti i plagosur teksa çonte fëmijët në shkollë Hilë Gjini

LEZHË– Personi që po shikoni në foto është Hilë Gjini, i cili mbeti i plagosur mëngjesin e sotëm në Kodër-Balldre në Lezhë.

Ai aktualisht ndodhet në sital në gjendje të rëndë për jetën, ndërsa autori, Gjin Gjini, është shpallur në kërkim nga policia.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Hilë Gjini

Mëngjesin e sotëm, teksa çonte fëmiëjt në shkollë bashkë me të shoqën, Hilë Gjinit iu pre rruga nga Gjin Gjini, i cili e qëlloi dy herë me automatik. Fëmijët dhe e shoqja oanë gjithçka.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment