Showbiz

“Ky është babai që shan me fjalë të ndyra”, Rike Roçin e ngacmon burri i martuar më fëmijë, i bën gjëmën publikisht (FOTO)

Rike Roçi ka demaskuar një mashkull që e ka sharë me fjalë të ndyra nëpër komente në rrjete sociale.
Featured image of article: “Ky është babai që shan me fjalë të ndyra”, Rike Roçin e ngacmon burri i martuar më fëmijë, i bën gjëmën publikisht (FOTO) Ish-banorja e Big Brother, Rike Roçi.

Ish-banorja e Big Brother ka vendosur të bëjë publik, profilin e një mashkulli që nuk ka lënë gjë pa i thënë nëpër komente, duke përdorur fjalë të ndyra. Bukuroshja nuk ja ka përtuar dhe ka vendosur ta demaskojë publikisht.

“Ja ky është një baba dhe burrë shtëpije që shan në komente me fjalë të ndyra… e shkreta nuse dhe fëmija që kan një kafshë si ky në shtëpi,”- shkruan Rike Roçi bashkëngjitur fotos së publikuar, të djalit në fjalë.

Menjëherë ai ka reaguar duke i dërguar mesazh, që të mbulojë fytyrën e gruas: Edhe fytyrën e nuses duhet ta mbulosh.

Ndërkohë Rikja ja kthen: Buzëqesh se u bëre i famshëm.                            

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Le mos ja q* robt se na more ftyrën,”- i shkruan përsëri mashkulli në fjalë.

Pra, Rike Roçi e bëri të qartë, se nuk është e lehtë të merresh me të!

(R.L/Dosja.al)

 

Shto Koment