Politike

Kuvendi/ Betohen 6 ‘dezertorët’ e opozitës, mungon ish-kundërshtari i Bashës, Erion Piciri

Sot u betuan 6 deputetët e rinj të opozitës. Në seancën e sotme mungoi Erion Piciri.

TIRANË- Ditën e sotme në seancën plenare u bë betimi i deputetëve të rinj të opozitës.

Gjatë seancës së sotme u bë betimi i deputetëve: Andi Përmeti, Eugen Bojaxhiu, Artur Rroshi, Nikolin Staka, Fatjona Dhimitri dhe Zef Shtjefni.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Betimin ditën e sotme duhet ta bënte kandidati Erion Piciri, i cili mungonte kështu që betimi i tij u shty për në seancën tjetër.

(k.m./dosja.al)

Shto Koment