KRYESORET
Art&Argëtim

Kushtojini vëmendje parasë! Mos krijoni tensione, horoskopi për ditën e sotme

2 Dhjetor 2021, 06:02 Nga DOSJA
Kushtojini vëmendje parasë! Mos krijoni tensione, horoskopi për

Dashi

Nëse jeni çift, duhet të jeni të kujdesshëm gjatë ditës së sotme për veprimet dhe fjalët që thoni. Ndërsa në punë, do të keni mundësi të sfidoni veten.

Demi

Ndikimi i Hënës do ju ndihmojë që të mos gërmoni për të shkuarën e partnerit/ partneres tuaj. Në punë, bëni atë që ju takon pa shkaktuar tension dhe kushtojini vëmendje parave.

Binjakët

Këto ditë do të keni mundësi të tregoni veten në raport me gjysmën tuaj më të mirë. Në punë do ju vijnë sugjerime dhe mundësi të reja nga kontaktet që i kishit lënë pas dore.

Gaforrja

Falë ndikimit pozitiv të Hënës, do të përjetoni gjëra të bukura por bëni kujdes sepse Venusi nuk është në anën tuaj. Ndoshta do të ishte mirë që të mos shkaktoni situata tensionuese. Ndërsa në punë nuk do të mungojë vëzhgimi i punëdhënësve.

Luani

Përfitoni nga kjo ditë e bukur dhe shijoni dashurinë tuaj, sidomos nëse ka lindur në muajin nëntor. Në punë ka gjasa që të hasni vështirësi, por duhet të reagoni.

Virgjeresha

Në dashuri, Hëna do të ketë ndikim pozitiv, ndaj mos hezitoni të shprehni ndjenjat tuaja. Ndërsa në punë, mund t’ju besohen projekte të mëdha.

Peshorja

Këtë fundjavë mund të keni disa takime të bukura, ndaj filloni të përgatisni planin se ku doni të shkoni. Në punë, caktoni intervista dhe takime sepse në favor Mërkurin.

Akrepi

Nëse po mendoni të filloni një histori dashurie, tani është momenti i duhur. Në punë, përfitoni nga këto ditë të mira për të bërë atë që ju intereson.

Shigjetari

Kini parasysh se në fundjavë, Hëna do të jetë në anën tuaj. Ndërsa në punë duhet të jepni maksimumin për të bërë më të mirën tuaj pas ditës së mërkurë.

Bricjapi

Historitë e dashurisë apo njohjet e reja që do të bëni këtë periudhë do të jenë shumë interesante. Do të bëni gabim të madh në punë nëse bëni zgjedhje instinktive.

Ujori

Ditën e sotme mund të keni disa probleme të vogla në marrëdhënien tuaj. Ndërsa në punë, bëni kujdes me shpenzimet nëse jeni duke realizuar një projekt.

Peshqit

Në dashuri, Afërdita ka një ndikim shumë të mirë tek ju dhe do të arrini të përjetoni ditët më të bukura. Në punë është e rëndësishme të mendoni për ndryshime që do të jenë edhe më të rëndësishme./noa.al

Cila mendoni se është alternativa më e mirë:

View Results

Sondazh

Poll

Tragjedia në Pukë/ Pamjet nga shtëpia ku vdiq nëna me dy vajzat

Tragjedia në Pukë/ Pamjet nga shtëpia ku vdiq nëna me dy vajzat

Nënkomisari ra në humnerë, Policia falenderon Kosovën: Do e çojmë dhe jashtë shtetit për kurim

Ndërpritet numërimi i votave për kryesinë, demokratët ulin kokat në nderim të Nishanit

'Moss'/ Ndarja nga jeta e Nishanit, reagimi i anëtarëve të PD: Ta ndalojmë numërimin?

Zgjedhja e kryesisë së PD, Paloka: Çdo gjë transparente, nesër në pushtet kështu do veprojmë

Misioni i PD? Berisha: T'i shkurtojmë jetën qeverisë së Ramës

Drejtonte mjetin pa patentë dhe i droguar, arrestohet 27-vjeçari në Tiranë

'Vjedhin natën, ditën thonë 'rroftë Amerika'/ Berisha: SHBA s'mbështet plaçkitës

Berisha: Rama dhe Vuçiç i bashkon krimi, bllokuan integrimin në BE

Demokratët nuk e dëgjuan deri në fund, Paloka: I pashë kush bëri zhurmë, për të zez të vet e kanë

Berisha: Moment i veçantë, PD kaloi nga humbja në humbje, duhet të mësojmë

Këshilli Kombëtar/ Paloka: Jemi 200 anëtarë, kuorumi është plotësuar

Nis Këshilli Kombëtar i PD, Paloka: Urimin e parë ia dërgoj Berishës, kishim vështirësi por ia dolëm

I gjenden lëndë narkotike në banesë, arrestohet 29-vjeçari në Mamurras

'Faleminderit përfaqësues të DASH'/ Çupi ngatërrohet në Komision, buzëqesh: S'keni shansin

Rrëfimi i Dumanit/ Berisha: S’kisha dëgjuar që bandat rivale të merrnin të njëjtin vrasës

PPE për krizën në PD? Berisha: S’e di, e vlerësojmë, disa nga ne do shkojnë

Berisha korrigjohet: Ia paskam thënë gabim emrin Dumanit, e paska Nuredin

Duma e Alizoti në mbledhjen e Rithemelimit, Berisha: Do e merrni vesh në darkë

3 Komisionet në duart e Alibeajt, Berisha: Përpjekje Ramës për ta lënë vendin pa Opozitë

Miraka te Ligjet, Berisha: Bardhi të japë sqarime për vrasjen në Elbasan

Berisha: Alibeaj merr në mbledhje demokratë që nuk janë pjesë e grupit të PD

Berisha paralajmëron protesta: Droga është normë në polici, mjaftojnë dy vrasjet e fundit

Nesër zgjidhet kryesia e PD/ Berisha: Sot dorëzoj emrat

Pas Dumanit, Berisha thirrje Besian Xhixhës: Trego lidhjet e krimit me politikën

Berisha: Dumanit po i censurojnë dëshmitë, nxirrni tabulatet e Taulant Ballës me Suel Çelën

Berisha thirrje Nuredin Dumanit: Trego gjithçka, deri tani ke thënë ato që dimë të gjithë

Berisha: Gjykata Supreme janë Rama e Don Agaçio, gjthçka ndodh në dhomë këshillimi

Manja ‘pastroi’ dosjet, Berisha: Mafia e pronave u amnistua, mjafton të çojnë qesen në Apel

S'përmbahen! Bardhi: Mos më ngri zërin mua. Bushka: Flisni 7 veta në kor

PLAS KEQ te Ligjet/ Bushka: Ne jemi ndryshe Gazi, ty të është vrarë dikush në zonën elektorale

Raporti i Administratës Publike, Bardhi: Keni analizë për patronazhistët, keni marrë masa?

Raporti i Administratës Publike/ Alibeaj: Pse gjatë vitit zgjedhor ka pasur më shumë rekrutime?

Anëtarët e ish-sigurimit të Shtetit/ Alibeajt s'i pranohet kandidati, ngre zërin: Ja provat

Socialistët miratojnë të propozuarin e Berishës, Simon Miraka

Sherr te Ligjet/ Bardhi: Të pafytyrë, votuat të propozuarin e non-gratas. Bushka: Lëri patetizmat

Në qendër të Tiranës, aksidentohet autobusi i linjës së Institutit

Emrat e Alibeajt për Zgjedhoren, Balla: Sa t'i sjellë, do i miratojmë, më në fund

Presidenti/ Balla: Votat do i gjejmë, po konsultohem me dy grupet e tjera të Opozitës

Bylykbashi anëtar i Reformës Zgjedhore, Alibeaj: Nuk është provokim

'Jam kryetar grupi'/ Alibeaj: Brenda PD s'ka përplasje, s'ka bojkot për presidentin, të hënën....

Procesi i zgjedhjes, Alibeaj: Jemi gati deri në 12 të natës nëse PS ndryshon mendje

Zgjedhja e Presidentit/ Alibeaj: Maxhoranca nuk i ka 71 vota, është realitet

Procesi i Presidentit/ Ndryshon mendim pas mbledhjes, Alibeaj: Do marrim pjesë

Cilët kryebashkiakë do kallëzohen? Manja: Hetimi ka rregulla, s'bëj publike asnjë rast

Rrezikon Shqipëria nga lufta?Peleshi:Jemi të sigurtë,NATO reagon sa herë që preket një pëllëmbë tokë

Shqipëria ngre bazë të dhënash për emergjencat, çon togë në Bullgari, zgjeron kontributin në NATO

Balluku: Ka abonentë familjarë që përdorin mbi 5 mijë kw mujorë, do kenë pishina, s'fikin dritat

Miratohet koncensioni për ndërtimin e aksit Thumanë-Kashar

Qeveria vendos transferimin e të dhënave për licensat e minierave