Aktualitet

“Kushërira më ofendoi”, del dëshmia e 27-vjeçarit që goditi me bishtin e sëpatës, nënë e bijë në Selenicë

Dy kushërinjtë A. Cobaj dhe Mariglen  Cobaj janë konfliktuar me njeri tjetrin për motive të dobëta.
Featured image of article: “Kushërira më ofendoi”, del dëshmia e 27-vjeçarit që goditi me bishtin e sëpatës, nënë e bijë në Selenicë Foto ilustruese

SELENICË- Detaje të reja janë zbuluar nga ngjarja e rëndë që ndodhi mbrëmjen e djeshme në Selenicë, ku Mariglen Çobaj dhunoi me bishtin e sëpatës nusen e xhaxhait dhe vajzën.

Mësohet se dy të plagosurat ndodhen ende në ambientet e spitalit të Vlorës duke marrë mjekim.

Vajza  me inicilale A. C si pasojë e goditjeve ka marrë shembje në krahë dhe këmbë. Ndërsa, nëna ka pësuar frakturë të lehtë në krahë, si pasojë e ndërhyrjes për të ndarë sherrin.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Dy kushërinjtë A. Cobaj dhe Mariglen  Cobaj janë konfliktuar me njeri tjetrin për motive të dobëta.

Debati më pas ka gjeneruar në dhunë fizike, ku Mariglen Cobaj ka qëlluar me bishtin e sëpates ndaj kusherires A. Cobaj. Në këtë moment ka ndërhyre nëna e A. Cobaj për ti ndarë e për pasojë edhe kjo e fundit është goditur, duke mbetur e plagosur. Mariglen Cobaj në polici ka deklaruar se kushërira e kishte ofenduar e për këtë situata ishte acaruar.

(a.m/dosja.al)

Shto Koment