Showbiz

“Kush të ka mësuar t’i japësh makinës ty goce”, Nevina Shtylla zbulon të papriturën, kë gjen kur kthehet në parkim? (FOTO)

Së fundmi, Nevina ka ndarë më ndjekësit një surprizë që i ka ndodhur ditën e sotme, teksa kthehet të marrë makinën nga parkimi.
Featured image of article: “Kush të ka mësuar t’i japësh makinës ty goce”, Nevina Shtylla zbulon të papriturën, kë gjen kur kthehet në parkim? (FOTO) Nevina Shtylla

TIRANË- Moderatorja Nevina Shtylla është një ndër personazhet më të pëlqyera për publikun shqiptar.

Zakonisht ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku herë pas here publikon foto dhe video nga aktiviteti i përditshëm.

Së fundmi, Nevina ka ndarë më ndjekësit një surprizë që i ka ndodhur ditën e sotme, teksa kthehet të marrë makinën nga parkimi.

 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Pasi kthehet të marrë makinën, Nevina gjen sipër saj një mace të zezë, e cila nuk lëvizte aspak nga vendi. Dhe pse moderatorja tentoi të ndezë makinën dhe të lëvizë, macja sërish nuk luajti aspak nga makina.

 “Kush të ka mësuar t’i japësh makinës ty goce”, shkruan moderatorja sipër fotos.

(a.m/dosja.al)

Shto Koment