Aktualitet

“Kush kërcen napolonin”/ Me një tufë lule në dorë dhe e veshur sportive, Yuri Kim shijon pasditen e të dielës nën ritmet e muzikës shqiptare dhe me çifteli

Veshur me një këmishë të bardhë, atlete dhe një palë xhinse, Kim ka postuar një foto dhe një video ku shihet se si po shijon këngët shqipe me çifteli, që këndohen  nga një burrë në moshë.
Featured image of article: “Kush kërcen napolonin”/ Me një tufë lule në dorë dhe e veshur sportive, Yuri Kim shijon pasditen e të dielës nën ritmet e muzikës shqiptare dhe me çifteli Yuri Kim

TIRANË– Ambasadorja e SHBA-ve në Tiranë ka vendosur që këtë të dielë ta kalojë mes luleve dhe muzikës shqiptare.

Veshur me një këmishë të bardhë, atlete dhe një palë xhinse, Kim ka postuar një foto dhe një video ku shihet se si po shijon këngët shqipe me çifteli, që këndohen  nga një burrë në moshë.

 

View this post on Instagram

 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

A post shared by Yuri Kim (@usambalbania) on

E qeshur, Kim, shfaqet mjaft e qetë në këtë atmosferë, teksa shihet që mban edhe një tufë lule në dorë. Ndër këngët që luan burri pranë ambasadores është edhe e famshmja ‘kush kërcen napolonin’.

(f.m/dosja.al)

Etiketa:

Shto Koment