Showbiz

“Kush je ti?”/ E quajti prezantuese koti, Alesia Bami i kthehet keq Xhensila Peres: Do me kan si unë, ama veten nuk e jep….

VIDEO
Nuk vonoi shumë dhe Alesia Bami i ktheu përgjigje deklaratës së Xhensila Peres.
Featured image of article: “Kush je ti?”/ E quajti prezantuese koti, Alesia Bami i kthehet keq Xhensila Peres: Do me kan si unë, ama veten nuk e jep….
Përditësuar:

TIRANË– Xhensila Pere gjatë një interviste të dhënë ditën e sotme për emisionin “Mes Yjesh” është shprehur për moderatoren Alesia Bamin se ajo është prezantuesja më kot në vend.

Ish-banorja e Big Brother deklaroi se ajo është shumë e bukur mirëpo nuk është e denjë për të qënë aty ku është dhe se në vend të saj duhet të jetë dikush tjetër më i aftë.

Ndërkohë nuk ka vonuar shumë dhe një reagim ka ardhur nga ana e Alesias. Kjo e fundit ka postuar një video teksa drejton makinën, duke dëgjuar këngën e Samanta Karavellës :”Ti se din se”  që teksti i këngës vazhdon në sfond “Ti do me kon si unë ama veten nuk e jep…” dhe sipër saj shkruan:

“Kush je ti?”

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Në këtë formë Alesia vendosi që ti përgjigjej deklaratës së Xhensilës.

(A.B)/Dosja.al

Shto Koment