Showbiz

Kush është personazhi më mëndjemadh? Prezantuesja e thotë pa komplekse e na habit: Flori Mumajesi

Teksa kërcente me një nga balerinët profesionist të spektaklit, Bleronës i është dashur të japë disa përgjigje për pyetjet ‘pikante’.
Featured image of article: Kush është personazhi më mëndjemadh? Prezantuesja e thotë pa komplekse e na habit: Flori Mumajesi Flori Mumajesi dhe Blerona Zeqiri

TIRANË– Moderatorja Blerona Zeqiri ka qenë e ftuar në “Shiko Kush LUAN” këtë të shtunë, ku u përball me sfidën ‘Tango’.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Teksa kërcente me një nga balerinët profesionist të spektaklit, Bleronës i është dashur të japë disa përgjigje për pyetjet ‘pikante’.

E pyetur se kush ishte personazhi më mëndjemadh që kishte intervistuar, ajo tha se ishte kantautori Flori Mumajesi.
(k.m/dosja.al)

Shto Koment