Politike

‘Kush është DJ më i mirë, ti apo Cherry?’/ Çani befason Bashën, kryedemokrati se pret: Zot na ruaj! (BATUTA DHE SHKELJA E SYRIT)

VIDEO
Moderatori Arian Çani e ka "ngacmuar" se kush ishte DJ më i mirë, ndërsa Basha ka mbetur për pak çaste i surprizuar nga pyetja.
Featured image of article: ‘Kush është DJ më i mirë, ti apo Cherry?’/ Çani befason Bashën, kryedemokrati se pret: Zot na ruaj! (BATUTA DHE SHKELJA E SYRIT) Lulzim Basha

TIRANË– Kryedemokrati Lulzim Basha ka folur sërish për kohën kur studionte në Holandë dhe hobet e tij. I ftuar në emisionin “Zonë e lirë”, moderatori Arian Çani e ka “ngacmuar” se kush ishte DJ më i mirë, ndërsa Basha ka mbetur për pak çaste i surprizuar nga pyetja. Me humor, kryedemokrati e ka cilësuar veten si një DJ amator, ndërsa shtoi se ia kishte marrë dorës gjatë fushatës duke u kërkuar qytetarëve që të votonin numrin 9.

PJESË NGA EMISIONI: 

Arian Çani: Cili mendon; je ti DJ më i mirë se Cherry?

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Lulzim Basha: Zot na ruaj.

Arian Çani: Nuk e prisje këtë ë?

Lulzim Basha: Ditën e dielë shqiptarët e bashkuar do të jenë edhe zëri im duke votuar. I premtoj pas kësaj unë do të jem zëri i tyre. Tani tek DJ Cherry ka krahasim mes meje dhe tij? E para e punës është moderm. Është DJ i shkëlqyer dhe thesar i emisionit. Tani është art dhe jo profesion. Unë kam qenë amator dhe part-time.

(k.m/dosja.al)

Shto Koment