Showbiz

“Kush e ka gjoksin më seksi, Enca apo Fjolla”? Ja kë zgjedh reperi shqiptar: Më origjinale i ka….

Gjatë bisedës në studio, reperi duhet të zgjidhte mes personazheve të njohur të shoëbizit dhe kur erdhi rradha e Encës dhe Fjollës, ai dha një përgjigje epike.
Featured image of article: “Kush e ka gjoksin më seksi, Enca apo Fjolla”? Ja kë zgjedh reperi shqiptar: Më origjinale i ka…. Reperi K-Albo, Fjolla Morina dhe Enca Haxhia

KOSOVË- Reperi i njohur shqiptar K-Albo ishte i ftuar së fundmi në emisionin “Mirage”, ku u bë pjesë e rubrikës “Kë zgjedh”.

Gjatë bisedës në studio, reperi duhet të zgjidhte mes personazheve të njohur të showbizit dhe kur erdhi rradha e Encës dhe Fjollës, ai dha një përgjigje epike.

Teksa u pyet se kush e ka gjoksin më seks nga dy këngëtaret, Albani u shpreh se pa i provuar nuk mund të flasë, ndonëse u duk qartë mendimi që kishte për Encën.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Se di, nuk ua kam parë mirë, pa i provuar s’mund të them gjë. Më duket se Enca i ka më origjinale, por pa i provuar s’di çfarë të them”, u përgjigj reperi.

(a.m/dosja.al)

Shto Koment