Rajoni

Kurti: Njëherë të zhvillohen zgjedhjet, pastaj të vendoset për presidentin

Këtë deklaratë ai e ka bërë gjatë një takimi që ka zhvilluar  me përfaqësuesit e Bashkimit Evropian në Kosovë. Kurti ka bërë me dije se takimi u fokusua në situatën aktuale në Kosovë dhe çështjen e zgjedhjes së presidentit.
Featured image of article: Kurti: Njëherë të zhvillohen zgjedhjet, pastaj të vendoset për presidentin Albin Kurti

KOSOVË- Kreu i Lëvizjes Vetëvendosje Albin Kurti, ka thënë se presidenti i ri të zgjidhet pasi të zhvillohen zgjedhjet në Kosovë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Këtë deklaratë ai e ka bërë gjatë një takimi që ka zhvilluar  me përfaqësuesit e Bashkimit Evropian në Kosovë. Kurti ka bërë me dije se takimi u fokusua në situatën aktuale në Kosovë dhe çështjen e zgjedhjes së presidentit.

(A.k.dosja.al)

Shto Koment