Politike

‘Kur shkova në banjo pashë një bunker’/ Alfred Lelës s’i del e keqja: Ikim bashkë se më rrahin. Rama: Vdiqe ti…

Gazetari Lela tha se edhe në godinën e rikonstruktuar Rama kishte vendosur një bunker, gjë që tregonte se ai kishte pasur 'dorë' në arrestimin e ndërtestës.  Më pas në studio është ndezur sërish debati lidhur me dhunën e ushtruar ndaj gazetarit më 17 maj. 
Featured image of article: ‘Kur shkova në banjo pashë një bunker’/ Alfred Lelës s’i del e keqja: Ikim bashkë se më rrahin. Rama: Vdiqe ti… Alfred Lela dhe Edi Rama

TIRANË– Kreu i qeverisë, Edi Rama është përplasur sërish me gazetarin Alfred Lela. Gazetari Lela tha se edhe në godinën e rikonstruktuar Rama kishte vendosur një bunker, gjë që tregonte se ai kishte pasur ‘dorë’ në arrestimin e ndërtestës. 

Më pas në studio është ndezur sërish debati lidhur me dhunën e ushtruar ndaj gazetarit më 17 maj. 

PJESË NGA BISEDA:

Lela: Prishni Teatrin dhe mbani bunkartin. Madje kur dola tani për yë shkuar në banjo pashë një bunker. Shija juaj ajo.

Rama: Ku mo?

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Lela: Ua tregoj unë por hajdeni me mua se kam frikë se më rrahin prapë.

Rama: Vdiqe që të rrihesh, por nuk të rreth njeri

Lela: Do të doja të bëja një mallkim plakash tani.

(k.m/dosja.al)

Shto Koment