Dikur

Kur Lulzim Basha thoshte për LSI-në: Organizatë kriminale (Video)

Videoja është publikuar në rrjetin social Facebook, dhe aty shihet se si Lulzim Basha e cilëson LSI-në si një organizatë kriminale.
Featured image of article: Kur Lulzim Basha thoshte për LSI-në: Organizatë kriminale (Video) Ilir Meta kur drejtonte LSI-në dhe Lulzim Basha, kreu i PD-së

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha nuk ka pasur gjithmonë një marrëdhënie kaq të ngushtë siç e ka sot me Lëvizjen Socialiste Për Integrim.

Videoja e mëposhtme i përket fushatës për zgjedhjet e kaluara lokale dhe saktësisht bëhet fjalë për një kronikë të qershorit të vitit 2015.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Videoja është publikuar në rrjetin social Facebook, dhe aty shihet se si Lulzim Basha e cilëson LSI-në si një organizatë kriminale. Në atë kohë Lëvizja Socialiste për Itegrim drejtohet nga Ilir Meta, që sot mban postin e Presidentit të Republikës së Shqipërisë.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment