Showbiz

Kur kryeministri ishte kryetar bashkie! Dy dekada në media, Arbana Osmani e ka një intervistë që e veçon nga të tjerat: Atë me Ramën, në vitin 2001

FOTO
Arbana Osmani ka treguar se intervista me Edi Ramën ka qënë më interesantja që ka bërë ndonjëherë.
Featured image of article: Kur kryeministri ishte kryetar bashkie! Dy dekada në media, Arbana Osmani e ka një intervistë që e veçon nga të tjerat: Atë me Ramën, në vitin 2001 Edi Rama, Arbana Osmani

TIRANE-Arbana Osmani ka vijuar me rrjedhën e pyetjeve në ‘ask me’ në Instastory aty ku ka treguar diçka më shumë për jetën personale dhe profesionale.

Pyetjet kanë qenë nga më të ndryshmet, nga shtatzënia e moderatores, librat dhe filmat e preferuar deri tek marrëdhënia me prindërit.

Mirëpo, një pyetje që ka tërhequr më shumë vëmendje nga të tjerat ka qenë lidhur me profesionin e gazetarit.

“Intervista më interesante që ke bërë? Me kë personazh?”, e ka pyetur ndjekësi Osmanin.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ndërkohë nuk ka munguar përgjigja e drejtpërdrejtë e moderatores: “Me Edi Ramën, në Top Albania Radio, në vitin 2001”.

instastory- Arbana Osmani

Kujtojmë që në atë periudhë kryeministri Edi Rama ka qenë kryetar i bashkisë së Tiranës, ndërsa moderatorja ka qenë në fillimet e karrierës së saj dhe duket se intervista me Ramën i ka mbetur në mend dhe sot e kësaj dite.

(A.B)/Dosja.al

Një Koment në “Kur kryeministri ishte kryetar bashkie! Dy dekada në media, Arbana Osmani e ka një intervistë që e veçon nga të tjerat: Atë me Ramën, në vitin 2001

  1. Po si nuk te vjen ndot moj femer e ndotur kur hidhesh ne krah te atij perversi te felliqur ptuu njerez te piset..

Shto Koment