Showbiz

“Kur isha e vogël, dëgjoja këngët e saj me CD”/ Bebe Rexha zbulon emrin e preferuar të artistes shqiptare

Teksa ishte e ftuar në emisionin “Lart e Poshtë” të në RTSH, me gazetarin Andi Vrapi, Bebe ka treguar disa detaje, lidhur nga jeta e saj personale dhe karriera.
Featured image of article: “Kur isha e vogël, dëgjoja këngët e saj me CD”/ Bebe Rexha zbulon emrin e preferuar të artistes shqiptare Bebe Rexha

TIRANË- Këngëtarja e njohur me famë botërore me origjinë shqiptare Bebe Rexha vizitoi Shqipërinë këtë javë për të dhënë ndihmën e saj për familjet e prekura nga tërmeti tragjik i 26 Nëntorit.

Teksa ishte e ftuar në emisionin “Lart e Poshtë” të në RTSH, me gazetarin Andi Vrapi, Bebe ka treguar disa detaje, lidhur nga jeta e saj personale dhe karriera.

Pyetjes nëse ka një emër shqiptar të preferuar, ajo u përgjigj: “Epo, kam Inva Mulën… sepse e mbaj mend që e vogël që dëgjoja Inva Mulën me CD!”

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ndër të tjera Bebe ka rrëfyer se ka dashur të jetë një këngëtare lirike, por që tashmë preferon më shumë muzikën pop.

(a.m/dosja.al)

Shto Koment