Showbiz

Kur do të martohet? Çiljeta Xhilaga tregon planet me sinqeritet: Do bëj lekë njëherë, pastaj…

E pyetur nëse më në fund do të kurorëzonte në martesë marrëdhënien e saj me Alban Hoxhën, këngëtarja u duk se kishte plane të tjera.
Featured image of article: Kur do të martohet? Çiljeta Xhilaga tregon planet me sinqeritet: Do bëj lekë njëherë, pastaj… Çiljeta Xhilaga

TIRANË– Këngëtarja Çiljeta Xhilaga ka qënë e dtuar në emisionin “Shiko kush Luan” mbrëmjen e djeshme. 

E pyetur nëse më në fund do të kurorëzonte në martesë marrëdhënien e saj me Alban Hoxhën, këngëtarja u duk se kishte plane të tjera.

“Nja një vit apo dy do bëj lekë njëherë dhe më pas do të martohem,“-tha Çiljeta duke qeshur.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Portjeri i Partizanit, Alban Hoxha dhe Çiljeta prej disa kohësh janë në një lidhje por asnjë prej tyre nuk e ka pranuar publikisht lidhjen.  

(k.m/dosja.al)

Shto Koment