Virale

“Kur ai më thotë se ka ‘Range Rover’”, faqet e memeve nuk kursejnë Ballukun pas daljes pa reçipeta, gjoksi i ministres bën xhiron e rrjetit

FOTO
Në një prej memeve shkruhet se Balluku ka hapur një furrë buke, duke publikuar disa bukë në formë gjoksi. Në një tjetër, shkruhet se në momentin që 'ai' thotë që ka "Range Rover", vajza heq reçipetat dhe del si Balluku.
Featured image of article: “Kur ai më thotë se ka ‘Range Rover’”, faqet e memeve nuk kursejnë Ballukun pas daljes pa reçipeta, gjoksi i ministres bën xhiron e rrjetit Memeyt ne rrjet

TIRANË– Rrjetet sociale kanë filuar të nxjerrin meme të ndryshme në lidhje me paraqitjen e lirshme të ministres Belinda Balluku, e cila u shfaq pa recicpeta.

Në një prej memeve shkruhet se Balluku ka hapur një furrë buke, duke publikuar disa bukë në formë gjoksi. Në një tjetër, shkruhet se në momentin që ‘ai’ thotë që ka “Range Rover”, vajza heq reçipetat dhe del si Balluku.

Ministrja nuk është kursyer aspak në rrjet pas paraqitjes që dha në Dibër. Belinda Balluku, e cila krejt pa komplekse zhvilloi inspektimin e punimeve në urën e Vashës në Dibër, krah kryeministrit Edi Rama.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Nën shembullin e Ivanka Trump, vajzës së Presidentit Donald Trump, Balluku u shfaq pa reçipeta.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment