Sport

Kukësi-Partizani, publikohen formacionet zyrtare; stadiumi ka shumë pak tifozë

Ndeshja luhet në "Air Albania Stadium" dhe duket se pompoziteti i mediave nuk ka funksionuar aspak, sepse nuk shihen shumë tifozë në stadium
Featured image of article: Kukësi-Partizani, publikohen formacionet zyrtare; stadiumi ka shumë pak tifozë "Air Albania"

Kukësi-Partizani është ndeshja e javës së 19-të të kampionatit shqiptar dhe po presim se kush do të fitojë, meqë përkohësisht është Tirana e pozicionuar në vendin e parë.

Ndeshja luhet në “Air Albania Stadium” dhe duket se pompoziteti i mediave nuk ka funksionuar aspak, sepse nuk shihen shumë tifozë në stadium.

Tashmë janë publikuar formacionet zyrtare të dy skuadrave:

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

KUKËSI: Xhika, Maliqi, Obanor, Teqja, Musta, Musolli, Limaj, Rroca, Abazaj, Gavazaj, Shkurtaj.

PARTIZANI: Hoxha, Belica, Bitri, Hakaj, Idrizi, Trashi, Ferati, Braun, Bardhi, Cinari, Solomon.

M.P. / Dosja.al

Shto Koment