Showbiz

“Dashnia haram”/ Me tre bionde në tavolinë, dalin pamjet, si e kaloi Kujtim Gjuzi Shën Valentinin, deputeti i dehur në mes të klubit (VIDEO)

I shoqëruar nga tre bionde, në një video të publikuar nga JOQ, Gjuzi shihet se si lëviz në një klub në zonën e Don Boskos, teksa në sfond ka këngë dashurie.
Featured image of article: “Dashnia haram”/ Me tre bionde në tavolinë, dalin pamjet, si e kaloi Kujtim Gjuzi Shën Valentinin, deputeti i dehur në mes të klubit (VIDEO) Kujtim Gjuzi
Përditësuar:

TIRANË– Deputeti Kujtim Gjuzi e ka kaluar ditën e të dashuruarve në klubet e natës. I shoqëruar nga tre bionde, në një video të publikuar nga JOQ, Gjuzi shihet se si lëviz në një klub në zonën e Don Boskos, teksa në sfond ka këngë dashurie.

“Shkoj në tallava për inspektim”, Gjuzi pishëm në klub vajton për dashurinë on Vidnews.

Madje njëra prej tyre tingëllon si një këngë vajtimi me vargjet ‘Dashnia haram’. Sipas JOQ, Gjuzi është parë i dehur për Shën Valentin dhe  duke vuajtur, pavarësisht se siç shihet shoqëria e mirë nuk i ka munguar.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Dosja.al publikoi edhe pak ditë më parë një video ku Gjuzi argëtohej në klube nate. Mesa duket deputetit i pëlqen muzika tallava dhe e preferon jetën e natës mes zhurmave dhe këngëve.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment