Politike

Kujtim Gjuzi dy fjalë për Ramën: Mua s’ma fut aq kollaj, s’ke shans të hysh në zgjedhje

Kujtim Gjuzi është shprehur ndaj kryeministrit Edi Rama se nuk ka shans të hyjë në zgjedhje pa bërë një marrëveshje.
Featured image of article: Kujtim Gjuzi dy fjalë për Ramën: Mua s’ma fut aq kollaj, s’ke shans të hysh në zgjedhje Kryeministri Edi Rama dhe deputeti Kujtim Gjuzi

Tiranë- Kujtim Gjuzi kryetar i Partisë Konservatore ka deklaruar mbrëmë në emisionin “Opinion” se Edi Rama nuk ka shans të prekë teatrin dhe të hyjë në zgjedhje pa një marrëveshje në kodin zgjedhor.

“Edi Rama nuk ke shans të prekësh Teatrin. Pa një marrëveshje në kodin zgjedhor nuk ka shans të hysh në zgjedhje. Partia Konservatore ka një plan, (tregon librin për Trump) ky njeri e futi Amerikën…”, u shpreh ai.

Debati:

Kujtim Gjuzi: Edi Rama nuk ke shans të prekësh Teatrin. Pa një marrëveshje në kodin zgjedhor nuk ka shans të hysh në zgjedhje. Partia Konservatore ka një plan, (tregon librin për Trump) ky njeri e futi Amerikën…

Blendi Fevziu: Zoti Gjuzi do bëhen zgjedhjet apo jo?

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Kujtim Gjuzi: Zgjedhjet bëhen me të gjithë opozitën, ne nuk kemi gjë me opozitën…Rama ta dijë…

Blendi Fevziu: Tregoi atë, tregoji atë se me atë frikësohet ai…

Kujtim Gjuzi: Ja ky burrë… mua të ma fusi ai, mua s’ma fut aq kollaj…

J.V/Dosja.al

Shto Koment