Virale

Kujt i shpreh dashurinë nga Kuvendi? Një romantik si Kujtim Gjuzi, sa here e kap kamera i çon mesazh dikujt, i hap zemrën por në..anglisht

Duke e mbajtur letrën lart çdo herë që merrte fjalën, në fletën e bardhë lexohet qartë fjala "LOVE" ose ndryshe në shqip "dashuri".
Featured image of article: Kujt i shpreh dashurinë nga Kuvendi? Një romantik si Kujtim Gjuzi, sa here e kap kamera i çon mesazh dikujt, i hap zemrën por në..anglisht Kujtim Gjuzi

TIRANË– Kreu i Partisë Konservatore, Kujtim Gjuzi ka shkuar sot në Kuvend me një mesazh të fshehtë dhe të veçantë. 

Teksa në dorë mbante mbante një fletë me disa prej emrave të deputetëve të opozitës së re, Gjuzi kishte shprehur “talentin” e tij me stilolapsin. Duke e mbajtur letrën lart çdo herë që merrte fjalën, në fletën e bardhë lexohet qartë fjala “LOVE” ose ndryshe në shqip “dashuri”.


Lajmi kryesor: S’ka më kohë! Sot Kuvendi kalon ndryshimet Kushtetuese për listat dhe koalicionet, parlamenti rikthehet në shtator

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(k.m/dosja.al)

 

Shto Koment