KRYESORET
Art&Argëtim

Kujdes me shëndetin! Meri Shehu paralajmëron: RIKTHEHEN problemet e së shkuarës

14 Janar 2022, 13:41 Nga DOSJA
Kujdes me shëndetin! Meri Shehu paralajmëron: RIKTHEHEN problemet e

Dashi
Sot Merkuri i kundert ne Ujor ju zhvendos ne nje pozicion ku do rishikoni me mire qellimet dhe mardheniet ne shoqeri. Disa sqarime ne aspektin erotik fillojne dhe marrin me shume rendesi.

Demi
Rikthehen pengesat dhe veshtiresite ne lidhje me punen dhe karrieren. Do anulohet nje vendim qe ju te merni nje pozicion pune te rendesisshem.

Binjaket
Ligjerisht do keni probleme dhe ngateresa. Nje ceshtje ekonomike mund te kthehet ne nje ngaterrese te papritur per ju. Nje takim apo sqarim ne jeten erotike do behet pothuaj i pamundur dhe shume i ngaterruar.

Gaforrja
Rikthehen problemet jo vetem ne marredhniet e rendesishme qe keni por edhe ne ceshtjet ekonomike. Shume anulime, ngaterresa dhe kthime mbrapa do ndodhin ne kete periudhe.

Luani
Paqartesi ne cift dhe ngaterresa ne lidhje me punen dhe bashkepuntoret. Kujdes nga ceshtjet ekonomike te vonuara ne lidhje me punen. Kujdes shendetin.

Virgjeresha
Nje rivleresim i kushteve te punes do beje qe te doni disa regullime te rendesishme qe nuk kane ndodhur. Kujdes nga ngaterresat dhe debatete me ata qe punoni. Ne dashuri ka pak ngadalesi.

Peshorja
Nje projekt juaji do kthehet per t’u analizuar dhe rregulluar akoma me shume. Nje mesazh qe keni dhene apo do jepni dhe nje pergjigje qe prisni do vonoj dhe nuk do jete e pranueshme per ju.

Akrepi
Ceshtje familjare kthehen per regullim. Nje ceshtje shtepie apo riorganizimi ne lidhje me nje ndryshim apo nje zhvendosje do dale si prioritet. Njerez te dashur nga e kaluara ju rikthehen.

Shigjetari
Nje bllokim ekonomik apo ngadalesim ju kthehet ne bllokim idesh dhe paqartesi ne lidhje me planet dhe qellimet. Ju duket sikur disa projekte do kthehen mbrapsht ose do rregullohen nje here e mire.

Bricjapi
Duhet te mendoheni mire para se te merrni nje vendim ne jeten personale pasi Aferdita e kundert ne shenjen tuaj nuk toleron gabime dhe nxitime. Kujdes ne ceshtjet ekonomike.

Ujori
Te gjitha jane mbledhur bashke. Si nje ceshtje personale qe duket pa zhvillim dhe nuk sjell as clirimin tuaj shpirteror dhe ekonomik ashtu edhe nje pengese qe duhet ta zgjidhni ne vendimet personale.

Peshqit
Per ju kthimi i Merkurit te kundert ne Ujor ju rikthen friken dhe pasigurite ne lidhje me punen apo gabimet qe mund te keni bere me disa levizje apo paqartesi ne kryerjen e disa levizjeve. Kujdes me shendetin, rikthehen probleme nga e kaluara.

(a.b)/dosja.al

Ndihmës-Sekretarja e Shtetit takoi Alibeajn, ndërsa Paloka deklaroi se ka firmosur peticionin kundër ambasadores Kim. Çfarë do të thotë kjo për PD?

View Results

Sondazh

Poll

Policia bën bilancin: Pezullohen 95 leje drejtimi, gjobiten mbi 500 persona

Policia bën bilancin: Pezullohen 95 leje drejtimi, gjobiten mbi 500 persona

Aksident në Maminas, përfshihen gjashtë makina

'Ka rrjedhje të sekretit hetimor?' Kraja-Majkos: Për non-gratat s'përgjigjem

Komisioni/ Kraja: Me paratë e konfiskuara kemi ngritur laboratorë eksperimentale

'A ndërhyn Rama dhe ministrat në punën tuaj?/ Kraja - Alibeajt: S'komentoj, zbatoj ligjin

Dosja e Aleks Nikës/ Ndreca: A mund të transferohet në SPAK? Kraja: Duhet vlerësuar

Dvorani dhe Ina Rama për President? Berisha: Janë subjekte të ndjekjes penale

Ç'do bëhet me Teatrin Kombëtar? Zotohet Berisha: Do ndërtohet siç ka qënë

8 emrat e PD për President, Berisha: Parodi e neverishme, keqpërdorim i Ramës

FMN propozoi shkrirjen e Bordit, Berisha: Të ndërhyhet me urgjencë për çështjen e borxhit

A e përdori PD për të justifikuar non-gratën? Berisha: Partia më ka penguar

'Non-grata' në gjykatën franceze, Berisha: Ka 2 faktorë kundër meje

Nëse vjen Berisha, PD duhet të pezullohet nga PPE, ish-kryeministri: Gaboi!

Berisha thirrje BE: Na hapni negociatat! Nuk e meritojmë, por po s'ndodhi sjell trazira në rajon

'Shqipëria anëtar i asociuar i BE'/ Rama: Mbështes vizionin e Macron

Gjermania kundër Ballkanit të Hapur? Rama: Ushqim për konsum lokal

'Ballkani i Hapur'/ Charles Michel: E mbështes, uroj që të gjithë t'i bashkohen nismës

'Ndryshojmë kursin'/ Rama: Nëse Bullgaria s'hap rrugë, do i shpëtojmë kthetrave të tyre

Integrimi/ Pse duhet mbajtur peng Shqipëria? Michel: Duhen zgjidhur konfliktet, ju mbështes

Integrimi në BE, Charles Michel: Angazhimi ynë nuk ka ndryshuar

Integrimi në BE/ Rama: Kemi hedhur hapa njëjtë si vendet që i kanë çelur negociatat

Aksioni i SPAK, Berisha: U dekonspirua, Edi Rama u shqetësua, dha mesazh tek bandat

Raporti i FMN, Ibrahimaj: Do jemi më të kujdesshëm, do analizojmë çmimet

Autori i vë zjarrin furgonit të policit në Shkodër, i maskuar si grua

Demokratja-Berishës: Ti je i ndershëm, këta të tjerët kanë nga 100 dashnore

Emri i presidentit të ri, Alibeaj flet për firmat: I kam! Në mbledhje sot ishin 26 deputetë

Negociatat për president tek PD, Alibeaj: Nesër pasdite do kemi mbledhje tjetër

17 shoferë “dru” në timon, 27-vjeçari rreh efektivin e Policisë teksa e shoqëronte

A janë arrestimet e Nuredin Dumanit? Kreu i SPAK se "lëshon" PENTITON: Nuk flas dot...

Pse s'janë arrestuar Ervis Martinaj dhe Suel Çela? Kraja dhe Nano: Po i kërkojmë akoma...

Ka dyshime për dekonspirtim?Kreu i SPAK: Jo!Do i shkojmë deri në fund, s'ka rëndësi sa të fortë janë

Cili ka qenë roli i shefit të Krimeve, Palushit? Arben Kraja: Ka shpërduar detyrën!

ZBULOHET emri i aksionit të SPAK, kuptimi! Kush e kishte "plumbin e artë"...

MEGAAKSIONI, Arben Kraja jep DETAJE: Shkatërruam 8 banda, të dhunshëm, paguanin shumë për vrasje

Zgjedhja e Presidentit, Bylykbashi: Alibeaj ka marrë përsipër t’i sigurojë Ramës votat

Shpërthim me tritol në lokalin Radhimë! Ambienti i marrë me qira nga kunati i Çelës

Momenti kur djali i Arben Mërkurit largohet nga vendngjarje, ia vranë të atin para syve

Vrasja në Sukth, dalin pamjet nga vendngjarja

'A ka më deputetë që hetohen?'/ Arben Kraja 'kyç gojën': Nuk jap përgjigje, e thotë ligji

Kreu i SPAK: 80% të rasteve që kemi në dorë, as që e dinë se janë nën hetim

Dosja 184 s'i "shqitet" Ulsi Manjës, Tabaku ia kujton para Arben Krajës, ministri: Kam një merak

PS sulmon SPAK, Balla: Pse s'hetohet Berisha? Tabaku e mbron: Shikoni "non grata-t" tuaja

'41 prokurorë janë shkarkuar'/ Kreu i KLP: Disa janë kërcënuar me jetë, u morën në mbrojtje

Qeveria miraton fond shtesë 160 mln lekësh për federatat sportive dhe sportistët elitarë

Manastirliu: Kemi miratuar financim shtesë për sistemin shëndetësor

Conferencë League! 25 Maji ditë pushimi, s'lejohen makinat, 'mbyllet' Tirana

Procesi i Rindërtimit, Ahmetaj: Do ndërtojmë 167 shkolla, 137 kompani marrin pjesë, program unik

Me kë e ka? Rama: Flet shumëkush për bujqësinë, ose s'kanë lidhje ose s'kuptojnë

Presidenti i ri/ Arrihet akordi! Balla-opozitës: Deri në raundin e tretë propozimet i keni ju

Presidenti i ri/ Balla-opozitës: Deri në raundin e tretë propozimet i keni ju