Horoskopi

‘Kujdes në çështjet ligjore!’/ Meri Shehu ndez alarmin për këtë shenjë horoskopi: Ju kanë vënë në shenjestër

Astrologia Meri Shehu ka dhënë parashikim e saj, për ditën e sotme 10 shkurt 2021
Featured image of article: ‘Kujdes në çështjet ligjore!’/ Meri Shehu ndez alarmin për këtë shenjë horoskopi: Ju kanë vënë në shenjestër Meri Shehu

Dashi

Shume paqartesi ne nje investim dhe pune ne grup.

Sot mund t’ju perjashtojne nga nje projekt apo t’ju fusin ne nje projekt te gabuar dhe ne nje rruge te gabuar edhe ne planin personal

Demi

Shume perballje sot me realitetin apo me personat qe ju pengojne te ecni perpara sidomos ne karriere. Do ju kerkohen shume dokumenta ose do ju nxjerrin gabime ne dokumenta

Binjaket

Kujdes ne çeshtjet ligjore!

Edhe ju jeni perball nje konflikti apo prapaskene qe nuk behet thjeshtë per te kaluar rradhen por qe do t’ju beje keq

Gaforrja

Nuk duhet sot te futeni ne debate me natyre ekonomike apo xhelozie.

Do të ishte fatale ne disa raste pasi nuk do ju hapin rruge dhe kjo ju gjen te brishte

Luani

Te gjithe perballe jush sot do jene te forte ne pozicionet e tyre dhe ne kerkesat e tyre.

Si bashkepuntore ashtu edhe familjare .

Nese bashkepuntoret i keni edhe familjare do ishte problem. Kujdes me karrieren

Virgjeresha

Nje projekt pune do ju pengohet nga jashte dhe nga çeshtje dokumentacioni te paqarta.

Dikush nga larg shenon me kujdes pozicionet tuaja per t’i prishur

Peshorja

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Sot deshirat me shpenzimet do te bien ne kundershtim.

Do keni edhe shperthime xhelozie nga partneret tuaj apo nga persona qe do deklarojne se ju kane mbajtur dhe ju as nuk po i perfillni

Akrepi

Te gjithe ju kane vene ne shenjester.

Prandaj ose jini te mençur ose mos u merrni ne kete moment me lufte.

Perpiquni te merreni me shtepine tuaj

Shigjetari

Nje kundershtar ju del ne lidhje me punen dhe ju drejtohet pa pike frike me akuza e provokime.

Duhet te perdorni teknologjine dhe informacionin qe tja dilni ketij personi me karakteristika fshatare e pronesie

Bricjapi

Do planifikoni sot te shpenzoni per veten dhe per nje person te dashur.

Mund te bini viktime e xhelozise nderkohe ne nje moment qe nuk e prisni

Ujori

Ju pret nje dite e fuqishme ne menyren si do perballeni me nje qellim me kokforte se ju.

Nese qellimi ju josh me shume se inteligjenca atehere do haheni pak me veten

Peshqit

Dita e sotme ju nxjerr pak nga vetja nen ndikimin e nje personi, qe do perdori nje taktike shume kembengulese per t’ju hapur e per t’ju kontrolluar ne brendesi

(k.m./dosja.al)

Shto Koment