Horoskopi

“Kujdes me një mesazh që do të merrni…”, çfarë parashikon Meri Shehu sot për shenjat e horoskopit: Diçka do t’ju zhgënjejë totalisht!

Parashikimi nga Meri Shehu për ditën e sotme.
Featured image of article: “Kujdes me një mesazh që do të merrni…”, çfarë parashikon Meri Shehu sot për shenjat e horoskopit: Diçka do t’ju zhgënjejë totalisht! Astrologia Meri Shehu

Dashi
Jeni shenja qe do enderroni me shume ose do zhgenjeheni me shume si ne ceshtje te rendesishme personale ashtu edhe ne vijushmerine e jetes se persiteshme.

Demi
Nje vij e holle e ndan sot enderren dhe suksesin nga deshtimi total sidomos ne dashuri apo ne nje projekt qe mund te quhet shume i rendesishem per ju.

Binjaket
Dikush do ju tregoj nje perralle kaq te bukur sa edhe me i zgjuari mes jush do ta haje per te vertete dhe do perfshihet ne nje veprimtari e cila do ju zhgenjej ne fund totalisht.

Gaforrja
Keni nje arme te forte sot me vete apo ne anen tuaj dhe kjo ka te beje me filozofine tuaj per ti ngateruar rrrugen te tjereve dhe per te vajtur vete ju te paret tek foleja me mjalte.

Luani
Sot do ju bejne nje dhurate kaq te madhe dhe te mire materiale por edhe shpirterore sa do harroni qe cdo gje ka nje kosto nga mbrapa dhe me vone kjo kosto mund te jete e paperballueshme.

Virgjeresha
Keni mundesine ti hidhni trute e gomarit dikujt qe do te firmosi nje kontrate me ju. Por kujdes nga nje manipulim i oreve te fundit i cili mund t’ju beje te humbni lojen.

Peshorja
Cdo gje qe ka te beje me endrren dhe frymezimin per ju ka te beje fillimisht me harmonine dhe te bukuren. Por duhet te jeni te vemendshem ndaj shemtise se jashtme dhe bukurise se brendshme ne disa raste.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Akrepi
Mundesia qe te bini ne dashuri me njeriun e gabuar sot eshte e madhe. Por edhe mundesia qe dikush te doje te manipuloje ndienjat tuaja me djallezi dhe kjo do jete e madhe.

Shigjetari
Nje ceshtje familjare do ju shkase nga duart dhe do drejtoheni ne nje aspekt tjeter te jetes qe mund te jete karriera apo nje rifillim i ri i marredhenieve familjare.

Bricjapi
Duhet te jeni me te vemendshem ne nje udhetim apo ne nje mesazh qe do merrni. Kjo ne jeten personale mund te jete i gabuar por edhe ne nje ceshtje ligjore mund te jete fatal.

Ujori
Nje ceshtje shume e rendesishme ekonomike ju premtohet ne diten e sotme dhe do vraponi te beni nje investim apo te hidhni ndonje firme. Kujdes pasi mund te jete nje firme e gabuar.

Peshqit
Ne jeten personale keni vendosur te vetverboheni apo ti shihni gjerat ashtu sic do donit ju te ishin. Por dikush mund t’ju tregoj nje rruge apo realitet me te qarte. Ne te kundert do ju mashtroje me shume.

(Kle.m./dosja.al)

Shto Koment