Politike

‘Kujdes k*ra’, Nard Ndoka ‘zbulon’ porositë e fundit të Ramës për socialistët

Nard Ndoka ka ironizuar Edi Ramëm, pasi ka "zbardhur" një nga porositë e kryeministrit. Reagimi i Ndokës vjen menjëherë pas mbledhjes së Kryesisë së PS-së për zgjedhjet e 30-qershorit.
Featured image of article: ‘Kujdes k*ra’, Nard Ndoka ‘zbulon’ porositë e fundit të Ramës për socialistët Kryeminsitri Edi Rama dhe Nard Ndoka

Tiranë- Pas mbledhjes së PS, ku u zbardhën porositë e kryeministri Edi Rama për zgjedhjet e 30-qershorit, reagon me ironi në rrjetet sociale Nard Ndoka ka zbardhur “një nga porositë” e Ramës.

“Rama jep porositë e fundit, kujdes k..ra, mos flitni më në telefon!”, shprehet Nard Ndoka.  Nuk janë të pakta edhe komentet ndaj postimit të Ndokës pas këtij reagimi.

Mësohet se kryeministri Rama ditën e sotme ka dhënë porosi për ditët e mbetura të fushatës zgjedhore dhe mbarëvajtjen e zgjedhjeve.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Do kemi proces zgjedhor me standarde. Mitingun përmbyllës do ta zhvillojmë në Vlorë. Të dokumentohet çdo incident. Të respektohet kodi zgjedhor. Kush prek votën dhe e manipulon atë do të përgjigjet para ligjit. Të jemi korrekt me procesin e administrimit zgjedhor. ”, është shprehur Rama ndër të tjera gjatë mbledhjes. (lexo këtu)

J.V/Dosja.al

Një Koment në “‘Kujdes k*ra’, Nard Ndoka ‘zbulon’ porositë e fundit të Ramës për socialistët

  1. Bravo Nard, me këta VESH që nxjerr e ke të sigurt fitoren. Je fat për shqiptarët e llojit tënd.

Shto Koment