Kuriozitete

Kuiz-karantina, si po i kalon këto kohë, ç’të mungon më shumë dhe çfarë u zbulua për ty nga Covid-19

Provoni kuiz-in tonë dhe na tregoni rezultanin, jeni bërë për të ndenjur në karantinë apo jeni një shpirt i lirë që po vuani shumë?
Featured image of article: Kuiz-karantina, si po i kalon këto kohë, ç’të mungon më shumë dhe çfarë u zbulua për ty nga Covid-19 Foto ilustruese

TIRANË- Të gjithë mbyllur në shtëpi prej koronavirusit! Po si po kaloni? Keni zbuluar ndonjë gjë të re për veten apo për ata që iu rrethojnë?

Provoni kuiz-in tonë dhe na tregoni rezultanin, jeni bërë për të ndenjur në karantinë apo jeni një shpirt i lirë që po vuani shumë?

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

 

(k.m/dosja.al)

Shto Koment