Politike

”Si është katandisur Myzeqeja”/ Berisha publikon videon: Fushat midis Çermës dhe Rrogozhinës punohen me parmendë

Në videon e Berishës shfaqen pamje nga fushat midis Çermës dhe Rrogozhinës, ku toka punohet me parmendë.
Featured image of article: ”Si është katandisur Myzeqeja”/ Berisha publikon videon: Fushat midis Çermës dhe Rrogozhinës punohen me parmendë Foto, banorët duke punuar tokën me parmendë

Tiranë- Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një video në rrjetet sociale, ku shfaqen disa banorë të Lushnjes që punojnë tokën me parmendë. Sipas Berishës pamjet janë realizuar në fushat midis Çermës dhe Rrogozhinës.

 

“Ja ku eshte katandisur Myzeqeja ne kohen e narkoshtetit! sbPershendetje dr Myzeqeja ku eshte katandisir vidoje eshte ne fushat midis Çermes dhe Rrogozhines”, thuhet në postimin e Berishës në Facebook.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

J.V/Dosja.al 

Shto Koment