Politike

“Ku e di ti dashurinë time?” Fevziu përplaset me Alket Hysenin: Të lashë në fund, ju s’i keni qejf videot

Hyseni u ankua që u la i fundit që të japë komentin e tij në lidhje me videon e ‘nxehtë’ që u paralajmërua pasditen e sotme se do të publikohej.
Featured image of article: “Ku e di ti dashurinë time?” Fevziu përplaset me Alket Hysenin: Të lashë në fund, ju s’i keni qejf videot Alket Hyseni dhe Blendi Fefziu

TIRANË– Alket Hyseni është përplasur mbrëmjen e sotme me gazetarin Blendi Fevziu.

I ftuar në emisionin “Opinion”, Hyseni u ankua që u la i fundit që të japë komentin e tij në lidhje me videon e ‘nxehtë’ që u paralajmërua pasditen e sotme se do të publikohej.

“Shyqyr më erdhi radha e nuk na ke qejf ne të maxhorancës,”- tha Hyseni.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ku e di ti dashurinë time për maxhorancën? Unë ta them dhe publike, por ku e di ti? Unë të lashë në fund, sepse e di që ju të PS-së s’i keni shumë qejf këto videot,”- tha Fevziu.

Pasditen e sotme, në një artikull në “Koha Jonë”, Nikoll Lesi u shpreh se Meta ka në dorë një video ku një ambasador bën seks me një zyrtare të Ramës.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment